Графікі работы на 2022/2023 навучальны год

ГРАФІК работы педагогаў з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды ў першым паўгоддзі 2022/2023 навучальнага года

разгарнуць

№ п/п

Прадмет

Прозвішча навучэнца

Клас

Прозвішча настаўніка

Дні тыдня

Час

1,2

Працоўнае навучанне

Рудзяк Арцём

11

Машко С.І.

Серада

16.00-17.30

Цераховіч Раман

9

3

Хімія

Лупаў Кірыл

9

Машко Л.В.

Субота

11.10-13.10

4

Матэматыка

Лупаў Кірыл

9

Кірык Т.А.

Панядзелак

15.00-17.00

5

Геаграфія

Лупаў Кірыл

 

9

Паляшчук Л.М..

Аўторак

15.00-17.00

6

Беларуская мова

Кумейша Ганна

7

 Турэйка Т.І.

Чацвер

15.00-17.00

8

Гісторыя

Тамашэня Цімафей

7

Траян І.М.

Пятніца

15.00-17.00

9

Беларуская мова

Кокань Сняжана

5

 Фалітар І.Ул.

Аўторак

15.00-17.00

10

Беларуская мова

 Бадытчык Вікторыя

4

Рэзнік І.А.

Панядзелак

14.00-15.30

11

Руская мова

Шамрук Марыя

3

Фалітар І.Ул.

Серада

14.00-15.30

згарнуць

Расклад званкоў у 2022/2023 навучальным годзе

разгарнуць

1 урок – 09.00 – 09.45 – перапынак 15 хвілін;

2 урок – 10.00 – 10.45 – перапынак 15 хвілін;

3 урок – 11.00 – 11.45 – перапынак 15 хвілін;

4 урок – 12.00 – 12.45 – перапынак 15 хвілін;

5 урок – 13.00 – 13.45 – перапынак 15 хвілін;

6 урок – 14.00 – 14.45 – перапынак 15 хвілін;

7 урок – 15.00 – 15.45.

згарнуць

Расклад урокаў ў першым паўгоддзі 2022/2023 навучальнага года

разгарнуць

 

 

Дашкольная     група

2

3

4

ПАНЯДЗЕЛАК

1

дзіця і грам.

Бел. літ

Рус. мова

Бел. літ

2

выяўл.маст.(леп)

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

3

музыч.дзейн.

Бел. мова

Фіз.культ. і зд

Фіз.культ. і зд

4

 

Фіз.культ. і зд

Англ.мова

Бел. мова

5

 

 

 

Асн.бясп.жыц.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 АЎТОРАК

1

разв.маўл.(рус.м)

Час  зд. і спорту

Рус. літ

Рус. літ

2

элем.матэм.уяўл

Руск. літ

Матэматыка

Матэматыка

3

 

Матэматыка

Час  зд. і спорту

Час  зд. і спорту

4

 

Рус.мова

Рус.мова

Англ.мова

5

 

Прац.навуч.

Чал  і свет

Рус.  мова

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

СЕРАДА

1

навуч.грам.

Бел. літ

Бел. літ

Бел. літ

2

дзіця і грам.

Матэматыка

Англ.мова

Матэматыка

3

маст.літ.(ст. і сяр.)

Бел. мова

Матэматыка

Англ.мова

4

 

Выяўл.маст

Выяўл.маст

Выяўл.маст

5

 

 

Бел. мова

Бел. мова

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

разв.маўл.

Рус.літ

Бел. літ

Рус. літ

2

музыч.дзейн.

Фіз.культ. і зд

Бел. мова

 Чал. і свет

3

 

Рус. мова

Англ.мова

Рус. мова

4

 

Асн.бясп.жыц.

Фіз.культ. і зд

Фіз.культ. і зд

5

 

 

Прац.навуч.

Прац.навуч.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

дзіця і прырода

Чал. і свет

Музыка

Музыка

2

маст.(апл/канст.)

Музыка

Рус. літ

Англ.мова

3

 

Матэматыка

Матэматыка

Рус. мова

4

 

Рус. мова

Рус. мова

Матэматыка

5

 

 

Асн.бясп.жыц.

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

СУБОТА

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

7

8

9

10

ПАНЯДЗЕЛАК

1

Працоўнае навучанне

Фізіка

Інфарматыка

Хімія

Англійская мова

2

Працоўнае навучанне

Матэматыка

Англійская мова

Фізіка

Фіз.культ. і зд.

3

Матэматыка

Англійская мова

Матэматыка

Працоўнае навучанне

Руская  літаратура

4

Руская мова

Сусветная гісторыя

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Матэматыка

5

Гісторыя  Беларусі

Беларуская літаратура

Геаграфія

Матэматыка

Чарчэнне

6

Руская літаратура

Фіз.культ. і зд.

Сусветная гісторыя

Беларуская літаратура

Біялогія

7

 

 

 

Час.зд.і спорту

 

АЎТОРАК

1

Інфарматыка

Руская літаратура

Хімія

Фізіка

Англійская мова

2

Матэматыка

Час.зд.і спорту

Біялогія

Англійская мова

Руская мова

3

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

Біялогія

Хімія

4

Беларуская літаратура

Біялогія

Руская мова

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

5

Фіз.культ. і зд.

Хімія

Беларуская мова

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

6

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Руская мова

 

7

 

 

 

 

 

СЕРАДА

1

Англійская мова

Інфарматыка

Фізіка

Руская літаратура

Біялогія

2

Геаграфія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Руская мова

Фізіка

3

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

Геаграфія

4

Руская мова

Фіз.культ. і зд.

Гісторыя Беларусі

Англійская мова

Матэматыка

5

Мастацтва (АСМК)

Руская мова

Англійская мова

Матэматыка

Час.зд.і спорту

6

Беларуская мова

Англійская мова

Руская літаратура

Фіз.культ. і зд.

Беларуская мова

7

 

 

Час.зд..і спорту

 

 

ЧАЦВЕР

1

Біялогія

Беларуская літаратура

Хімія

Беларуская літаратура

Інфарматыка

2

Англійская мова

Геаграфія

Беларуская літаратура

Матэматыка

Беларуская  літаратура

3

Матэматыка

Матэматыка

Мастацтва (АСМК)

Геаграфія

Фіз.культ. і зд.

4

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Грамадазнаўства

ДМП

5

Час.зд..і спорту

Фізіка

Руская  літаратура

Біялогія

Англійская мова

6

Руская літаратура

Мастацтва (АСМК)

Біялогія

Англійская мова

Фізіка

7

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

Фіз.культ. і зд.

Працоўнае навучанне

Руская мова

Інфарматыка

Хімія

2

Руская мова

Працоўнае навучанне

Фізіка

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

3

Матэматыка

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Сусветная гісторыя

Руская літаратура

4

Англійская мова

Беларуская мова

Матэматыка

Хімія

Грамадазнаўства

5

Беларуская мова

Англійская мова

Геаграфія

Матэматыка

Сусветная гісторыя

6

 

Біялогія

Англійская мова

Беларуская мова

 

7

 

 

 

 

 

СУБОТА

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

згарнуць

Расклад факультатыўных заняткаў ў першым паўгоддзі 2022/2023 навучальнага года

разгарнуць

 

№ п/п

Назва факультатыва

Клас

Дзень правядзення

Час правядзення

Прозвішча настаўніка

1

Рашэнне тэкставых задач

2

Чацвер

13.05

Фалітар І.Ул.

2

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

Панядзелак

13.05

Фалітар І.Ул.

3

Язык родной, дружи со мной

2

Панядзелак

13.05

Фалітар І.Ул.

4

Вытокі роднай мовы

3

Панядзелак

13.05

Рэзнік І.А.

5

Асновы праваслаўнай культуры

4

Панядзелак

14.05

Турэйка Т.І.

6

Храмы, замкі і палацы Беларусі

6

Пятніца

14.05

Траян І.М.

7

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

6

Аўторак

14.05

Турэйка Т.І.

8

  Па краінах і кантынентах

8

Чацвер

15.05

 Паляшчук Л.М.

9

Асновы праваслаўнай культуры

9

Серада

15.05

Турэйка Т.І.

10

 Краязнаўства

9

Панядзелак

15.05

Траян І.М.

11

Вялікая Айчынная вайна

9

Чацвер (першы, трэці тыдзень)

8.00

Траян І.М.

12

Сям’я і шлюб беларусаў: гісторыя і сучаснасць

10

 Аўторак

14.05

Траян І.М.

згарнуць

Расклад заняткаў з вучнямі, аднесенымі па стану здароўя да спецыяльнай медыцынскай групы ў першым паўгоддзі 2022/2023 навучальнага года

разгарнуць

№ п/п

Дні тыдня

Час правядзення

Колькасць вучняў

1

Серада

8.00 – 8.45

1

2

Пятніца

8.00 – 8.45

1

згарнуць

Расклад заняткаў па прадмеце “Фізічная культура і здароўе” з вучнямі спецыяльнай медыцынскай групы

разгарнуць

Расклад

  заняткаў  па прадмеце “Фізічная культура і здароўе”

з вучнямі спецыяльнай медыцынскай групы

 ў другім паўгоддзі  2021/2022 навучальнага года

 

п/п

Дзень тыдня

Час правядзення

1

Аўторак

 8.05

2

Пятніца

8.05

 

згарнуць

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін ў першым паўгоддзі 2022/2023 навучальнага года

разгарнуць

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку класнага кіраўніка

Інфармацыйныя гадзіны

(дзень, час

правядзення)

Класныя гадзіны

(дзень, час правядзення)

І

Турэйка Таццяна Іванаўна

Аўторак. 8.15-8.45

Пятніца

13.00-13.45

IIІ

Фалітар Ірына Уладзіміраўна.

Аўторак. 8.15-8.45

Чацвер

14.00-14.45

IV

Рэзнік Іна Анатольеўна

Аўторак. 8.15-8.45

Пятніца

14.00-14.45

V

Паляшчук Людміла Мікалаеўна

Панядзелак. 8.15-8.45

 

Серада

14.00-14.45

VII

Сельвановіч Таццяна Фёдараўна

Аўторак. 8.15-8.45

Серада

15.00-15.45

VIII

Траян Ірына Лявонцьеўна

Аўторак. 8.15-8.45

Серада

15.00-15.45

IX

Кірык Тамара Аляксандраўна

Чацвер. 8.15-8.45

Серада

15.00-15.45

Траян Іна Мікалаеўна

Аўторак. 8.15-8.45

Пятніца

14.00-14.45

згарнуць
Яшчэ ў гэтым раздзеле